21 Ağustos 2012 Salı

Yenileer

Selaam
Bazılarınız biliyordu Cumartesi günü doğum günümdü.Bilmeyenler de öğrendi :D
Arkadaşlarımla falan bir kutlama yapmadım.Telefonda konuştuk.Bu yıl kutlamak istemedim :D Annemle babamın çalıştığı otele gittim. Bir animatörün kızı İlayda ile vakit geçirdim. Ama sonra birden pasta geldi ve benim istemediğim kutlama oldu :D Neyse ask.fm'den de yeniler postu istendi, hediyeler yani :D Dün yazacaktım ama evde değildim.


Bu babamdan. Biraz bol oluyor ama salaş bir görünüm oluyor :) Sevdim yani


Bu da annemin hediyesi. Ben seçtim ama :) Daha sade alacaktım ama bunu sevdim.


Harry Potter Ölüm Yadigarları. Evet gördüğünüz gibi almanca. Türkçe olarak seriyi bitirdim tabi.Ama almancasını da okuyorum ve son kitap kalmıştı.Benim ne kadar potterhead olduğumu bilmeyen kaldı mıı? Bu kitabı Almanya'dan teyzem yolladı hediye olarak.Çok sevindiim :)


Bu İstanbuldan geldi. Boyner. Bunu çok sevdim, altına yüzücü atleti giyiyorum.


Bu hediye değil, İstanbul'dan almıştım :D Ama yeniler kısmına giriyor yani :D Pembenin içinde hafif sim var tırnağa sürünce az belli oluyor, çok hoş :)Bu resmi çeviremedim böyle idare edelim :D Diğerlei döndü ama bu olmadı :D
Neyse bu da hediye. Çok salaş duruyor, çok sevdim.


Bunun da altına yüzücü atleti giyiliyor. Yine salaş :D Ama çok tatlı duruyor giyilince de.Bu hediye değil :) Bundan 2 tane daha aldım, kahverengi ve toz pembe :)


Bu da hediye değil :) İstanbul'dayken aldım D&R 'dan. Çok sürükleyici ve güzel.Ve artık beniiiiim <3

Bir de hediye olarak saat vardı ama onu çekemedim.
Ve yine bana Buradaan :* ulaşabilirsiniiz.


17 Ağustos 2012 Cuma

Tekrar DİY postu :)

Selam :) Bu aralar pek giremedim.Yarın da doğum günüm.Pazar günü post atabilirim.

 İsteklerinizi Buradan :* alabilirim :)
Resimde herşey sırasıyla gösterilmiş zaten. Bana konuşmak pek düşmüyor :D Ombre babetler, çok tatlıı :)


11 Ağustos 2012 Cumartesi

Miimlendim :)

Heey :)

Moda Evi tarafından mimlendim :) Mim konusu da: - Kendini Kötü Hissettiğinde Ne Yaparsın?

Aslında ben fazla sinirlenmeyen biriyim.Daha çok sinirlenmek yerine üzülürüm ve kafama çok takarım. Ama sinirlendiğimde de tam sinirlenirim :D

 Heer neysee. Ben daha çok Anneme danışırım.Annemin bana verdiği o güven duygusundan olsa gerek.Ona içimi dökerim.Sonra rahatlarım, hiçbirşey olmamış gibi.Pek sulugöz değilim bu konularda.Fazla ağlamam biriyle kavga ettiğimde falan.Ben sadece filmlerde ağlarım, veya ciddi bir durumda.

 Şöyle bir söz var ki çok hoşuma gidiyor: '' Benden nefret edenlerden edecek vaktim yok, çünkü ben bana değer verenleri sevmekle meşgulüm.''

 Doğru değil mi? Ben de çoğu zaman beni sevmeyenleri takmam.

 Annemle konuştuktan sonra da iş tamamlanmış sayılıyor :) Çünkü bana verdiği tavsiyeler mantıklı gelir, olayın sonucunu çıkarırım :D -biraz garip cümle oldu sanki :D -
 Sonrasında müzik dinlerim, kitap okurum, voleybol oynarım, arkadaşlarımla konuşurum, alışveriş, derken kafam dağılır iyice.

 Evet böyle biriyim :)

Kimi mimlesem kii?

Duygu Yıldırım -AkideSekeriii :)  Alışverişkolik Jr.'an İtiraflar Mimledim sizi :)

10 Ağustos 2012 Cuma

Saç modelleri #5

Selaam :)

 Dün hazır evdeyken ve zamanım varken arkadaşımla buluşup onlara film izlemeye gittim.Eve dönünce post atacaktım ama zamanım olmadı. 

 Saç modelleri serisine devam edeyim dedim ve bu sefer saç modelimiz Donut Bun.
Bunun için resimlerdeki gibi bir toka gerek.Tabi çorapla yapanlar da var, öyle de oluyor. Bu modeli yaparsam koyarım :)Resimle yapılışları. Çok kolay aslında.Dediğim gibi çorap ile de yapılıyor.En sonda kalan saçları lastik toka ile tutturabilir veya bunun gibi yapabilirsiniz:


Çok hoooş :)

7 Ağustos 2012 Salı

Geri Döndüüüm -Bir DİY postu ile :)

Selaaam :)

  Bugün İstanbuldan döndüm.Hem sevindim hem üzüldüm açıkçası.Bu bana hep oluyor zaten :) İyi bir uçuştu, İstanbul'u özleyeceğim :)

   Postlara geri döndüüüm.Çok önceden demiştim gittiğimde alışveriş için zamanım olmaz demiştim, öyle de oldu.Az şey aldım.New postu gelebilir belki.
  Neyse şimdi beğendiğim bir DİY - Kendin yap postu ile karşınızdayıım.
Elimde birçok DİY projeleri var, araştırdım yani :) 


Resimdeki adımları uyguluyoruz.Çok basit ve hoş.Bunu mutlaka denerim & olursa koyarım :)