28 Eylül 2012 Cuma

Okul,Okul,Okul

Hey :)
Uzuun süredir post atmadım.Tabii ki okul başladığı için.Dershane,okul.Bir yandan da kitap okuyorum.Kitap okumaya zaman ayırmaya çalışıyorum hep çünkü çok seviyorum :D Bugün arkadaşlarımla buluştuk.Çarşamba buluşuyoruz yine.
 Ha dershane var bide.Çarşamba-Perşembe ve Cumartesi.İlk haftasonu olacaktım ama vazgeçtim ikisinin karışımı oldum :D Aslında iyi yaptığımı düşünüyorum çok rahatım böyle. Ders 2'de başlıyor 3.30 gibi çıkıyorum dershaneden.Cumartesi de sabah 8.30'dan öğlene kadar.
 İnekliyorum bildiğiniz.İnek lafını sevmem ama nasıl anlatacağımı bilemedim :D Umarım istediğim gibi olur.Şimdi eve geldim okuldan sonra tüm gün dışarıdaydım.Sabah 6'da kalkmaktan da nefret ediyorum.Günün sonunda da çok bitkin oluyorum.Yorucu olacaak.
 Ama devam edecek böyle.
BU ARADA post atmaya Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri vakit bulabilirim ancak.Post isteklerini unutmadım.Şu PROGRAM YAP yazan kısmı gördüm.Oradan postun yayınlanma tarihi ve saati falan ayarlanabiliyor :D Yapabilirsem hafta içi de post atabiliriiim! :D
http://ask.fm/AleynaHP Buradan ulaşıyorsunuz bana yinee :D
Ve şimdi ''ineklemeye'' gidiyorum :D


4 yorum:

 1. hehehe:) çok güzel ya, resimlerin hepsine bayıldım!

  YanıtlaSil
 2. Nice blog you have...wanna follow each other?
  please follow with GFC, just leave me a comment and I'll follow u back!
  http://namelessfashionblog.blogspot.it/
  http://www.facebook.com/NamelessFashionBlog

  YanıtlaSil
 3. hehhe, ben de öğrenciyken aynı nefret içindeydim. Ama buna rağmen doktora bile yaptım:)
  Blogunu beğendim. takipteyim.
  Beni de google friend connect'ten takip eder misin?

  http://styleglaze.blogspot.com

  facebook: styleglazeblog

  YanıtlaSil
 4. yalnız değilsin merak etme -.- :P aynı şekilde inekliyorum işte arada vakit bulduğumda hemen bloga koşuyorum :) umarım istediğin liseye girebilirsin

  YanıtlaSil